Deze Nissan QASHQAI met 115.392 km op de teller, heeft het bouwjaar 2017 en heeft als transmissie handgeschakeld. De uitvoering is: 1.2 Tekna | 360° Camera | Leder | 19” | Navi
Een bijzonder compleet uitgevoerde Nissan Qashqai Tekna uit 2017 met 115.392 kilometer. Deze Qashqai is uitgerust met de 1.2 benzinemotor met 116 pk, gekoppeld aan een handgeschakelde zesversnellingsbak. De hoge zitpositie, ruime vijfdeurs carrosserie en uitgebreide Tekna-uitrusting maken hem tot een comfortabele en praktische SUV voor dagelijks gebruik. Juist de uitrusting maakt dit exemplaar interessant. Zo beschikt de auto onder andere over een 360° rondomzichtcamera, 19-inch lichtmetalen velgen, stoelverwarming, navigatie, keyless entry, LED-verlichting en verschillende rijassistentiesystemen.
Belangrijkste opties en uitrusting
• Tekna-uitvoering
• 360° rondomzichtcamera
• Achteruitrijcamera
• Parkeersensoren voor en achter
• Parkeerassistent
• 19-inch lichtmetalen velgen
• Navigatiesysteem
• Stoelverwarming voor
• Climate control
• Cruise control
• Keyless entry
• LED-koplampen
• LED-dagrijverlichting
• Grootlichtassistent
• Dodehoekdetectie
• Rijstrookassistent
• Verkeersbordherkenning
• Vermoeidheidsherkenning
• Autonomous Emergency Braking
• Regensensor
• Automatisch dimmende binnenspiegel
• Elektrisch inklapbare buitenspiegels
• Verwarmde buitenspiegels
• Multifunctioneel stuurwiel
• Bluetooth
• DAB-radio
• Extra getint glas achter
• Dakrails
• Hill Hold
• 2 sleutels / 2 handzenders
360° camera & parkeerassistent
Vooral in dagelijks gebruik is het camerasysteem erg prettig. Naast een achteruitrijcamera beschikt deze Qashqai over een rondomzichtcamera, waardoor u tijdens het manoeuvreren een goed beeld rondom de auto heeft. In combinatie met de parkeersensoren voor en achter en de parkeerassistent wordt parkeren een stuk eenvoudiger.
De Tekna-uitvoering behoort tot de rijker uitgeruste versies van de Qashqai. De verwarmbare voorstoelen, climate control, cruise control, keyless entry, navigatie en het multifunctionele stuurwiel zorgen voor een comfortabele uitrusting, terwijl de 19-inch lichtmetalen velgen en LED-verlichting de auto een moderne uitstraling geven.
Ook op het gebied van veiligheid is deze Qashqai uitgebreid uitgerust. Zo beschikt hij onder andere over dodehoekdetectie, rijstrookassistent, verkeersbordherkenning, vermoeidheidsherkenning en automatische noodremassistentie.
Specificaties
Bouwjaar: 2017
Datum eerste toelating: 31 augustus 2017
Kilometerstand: 115.392 km
Uitvoering: 1.2 Tekna
Brandstof: benzine
Motorinhoud: 1.197 cc
Vermogen: 85 kW / 116 pk
Transmissie: handgeschakeld
Aantal versnellingen: 6
Aandrijving: voorwielaandrijving
Aantal deuren: 5
Aantal zitplaatsen: 5
Energielabel: C
Gemiddeld fabrieksverbruik: 17,9 km/l
BTW/marge: marge-auto
Inmiddels bestaat ons gerenommeerde Automobielbedrijf H. M. Geurts al meer dan 60 jaar, een zeldzame maar vermeldenswaardige mijlpaal! En al die jaren staan wij klaar voor onze klanten waarbij service en loyaliteit onze sterkste troef is!
Wij zijn overgegaan van Officieel Hyundai Dealer naar Hyundai Service punt, dit houdt voor u in dat wij nog altijd nieuwe Hyundai ‘s verkopen en garant staan voor alle service en reparaties, waarbij wij uitsluitend originele Hyundai onderdelen en accessoires monteren.
Daarnaast zijn wij aangesloten bij het Vakgarage concern. Op deze manier kunnen wij een algehele dekking bieden voor ieder automerk. Tevens worden al onze occasions afgeleverd met nieuwe Apk en onderhoudsbeurt. Staat uw ideale auto niet in ons assortiment? Geen probleem wij gaan graag voor u op zoek! Zowel voor een gebruikte auto als een nieuwe ongeacht welk merk of type, wij regelen het graag voor u.
Voor méér informatie www.autogeurts.nl / www.vakgaragegeurts.nl of telefonisch via 0475-481784.
Ruben Geurts 06-54930624